Parse error: syntax error, unexpected 'background' (T_STRING) in /home/mydi3ta/domains/dietetykannachajek.pl/public_html/core/global.php(51) : eval()'d code on line 67

Parse error: syntax error, unexpected 'background' (T_STRING) in /home/mydi3ta/domains/dietetykannachajek.pl/public_html/index.php(20) : eval()'d code on line 67
Dietetyk Anna Chajek - Poradnictwo dietetyczne - poradnictwo dietetyczne, dietetyk, porady, konsultacje 

 

 

 

Moim atutem jest młodość a wraz z nią świeże, pełne pasji, oparte na aktualnej wiedzy, podejście do pacjenta!

 


 

mgr  Anna Chajek
Specjalista ds. żywienia i dietetyki

Dietocoach – trener osobisty ds. dietetyki

Certyfikowany Członek Zwyczajny

Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków

 


 

Tytuł magistra uzyskałam na Wydziale Technologii Żywności  i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać już podczas studiów, odbywając praktyki studenckie oraz staże na oddziałach poznańskich szpitali oraz w prywatnych gabinetach dietetycznych.  Kontakt z pacjentami placówek zdrowia dał mi niezwykłą możliwość praktycznego wykorzystania zdobytej na studiach wiedzy zarówno z zakresu dietetyki pediatrycznej jak i żywienia klinicznego.

 

Układane przeze mnie plany żywieniowe są ,,szyte na miarę’’, co oznacza iż znacznie różnią się one od lansowanych w mediach, co raz to nowszych, modnych ,,cudownych diet’’. Ponad pięcioletnia współpraca z wieloma specjalistami  ds. żywienia  oraz analiza danych z prowadzonych na całym świecie badań naukowych nauczyły mnie, iż nie ma jednej, uniwersalnej diety dobrej dla każdego.

 

 Komponowane przeze mnie jadłospisy są zindywidualizowane, dostawane zarówno do stanu zdrowia, samopoczucia jak i  upodobań pacjenta. 

 

Interesuje się zagadnieniami z pograniczna dietetyki i psychologii. W pracy magisterskiej podejmowałam problematykę związaną z wpływem występowania niedoborów makro- i mikroskładników w organizmie człowieka na powstawanie zaburzeń zachowania ze spektrum depresji.

 

Jestem trenerem osobistym ds. odżywiania, co oznacza, że w pracy wykazuję się dużą empatią a spotkania ze mną, zarówno w postaci indywidualnych konsultacji jak i prowadzonych przeze mnie warsztatów i wykładów skierowanych do szerszej grupy odbiorców, mają na celu zmotywowanie do osiągania wyznaczonych wspólnie celów.

 

Dietetyka to nie tylko moja praca ale i pasja, dlatego stale poszerzam swoją wiedzę, czytając prasę i artykuły branżowe, a także uczestnicząc w licznych  szkoleniach i konferencjach naukowych.

 

Anna Chajek - ZnanyLekarz.pl